Skladník

Praha

Pracovní náplň:

  • příjem zboží, kontrola dodacích listů a ostatních dokumentů
  • příjem, skladování, výdej zboží
  • používání mechanizačních prostředků (paletových a vysokozdvižných vozíků)
  • vedení skladové evidence zásob zboží, aktualizace údajů v PC

Požadujeme:

Nabízíme:

  • nástupní plat 24.000,- Kč
  • po zapracování zaměstnanecké výhody a benefity
  • perspektivní zaměstnání v prosperující a stabilní společnosti
  • moderní pracovní prostředí
  • práci na plný úvazek v přátelském kolektivu
  • možnost profesního růstu

Doplňující informace:

Místo práce: Modletice
Termín nástupu: ihned
Aktualizováno: 12.8.2018

V případě zájmu, zašlete prosím životopis na adresu kohl@emt-czech.cz

Životopis jako příloha…

V pořádku