Technik – Servisní podpora

Praha

Pracovní náplň:

  • zajišťování technické podpory a poradenství prodejnímu týmu
  • řízení projektu servisní podpory
  • zajišťování technického vybavení servisů a vyhledávání zdrojů
  • zajišťování a organizace odborných školení
  • komunikace se zákazníky a dodavateli
  • práce s diagnostikou, programy technické podpory a katalogy
  • sledování vývoje trhu s náhradními díly a dílenským vybavením

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání, technický směr výhodou
  • technická zdatnost, znalost konstrukce vozidel, praxe v oboru
  • organizační schopnosti, samostatnost a spolehlivost
  • komunikativní a aktivní přístup
  • znalost AJ, popř. NJ
  • solidní vystupování a vzhled
  • práce pro tým, flexibilita, loajalita
  • znalost práce na PC
  • ŘP skupiny B
  • trestní bezúhonnost

Nabízíme:

  • dobré platové podmínky, motivační osobní ohodnocení
  • zaměstnanecké výhody a benefity
  • perspektivní zaměstnání v prosperující a stabilní společnosti
  • možnost profesního růstu
  • moderní pracovní prostředí
  • práci v dobrém kolektivu

Doplňující informace:

Baví Vás auta a vše okolo nich? Vaše technické znalosti jsou na dobré úrovni?
Pak nám neváhejte zaslat svůj životopis.

MÍSTO PRÁCE: Modletice, Praha - východ

Nástup možný ihned

Životopis jako příloha…

V pořádku